چند روز بعد از اولین جلسه لیزر، موها میریزد؟

تاریخ انتشار - ۱۶ شهریور ۱۳۹۸

احتمالا پیش از شروع جلسات لیزر سوالاتی در ذهن شما وجود دارد. یکی از مهم ترین سوالات این است که آیا پس از تکمیل دوره درمان لیزر مو، موهای زائد مجدداً رشد خواهد کرد؟ چه تضمینی وجود دارد که لیزر مو با دستگاه کندلا الکساندرایت دائمی باشد؟ آیا بلافاصله پس از انجام لیزر از شر موهای زائد خلاص می شوم؟
خب پرسیدن این سوالات کاملاً طبیعی است ما نیز در این مطلب سعی داریم تا بهترین پاسخ را به این سوالات بدهیم تا در انتخاب روش لیزر مو با دستگاه کندلا الکس تردیدی نداشته باشید.
لیزر برای حذف موهای زائد از طیف نوری متمرکز به منظور تخریب فولیکول های مو استفاده می کند. رنگدانه های موجود در فولیکول با جذب این نوعر لیزر، گرم شده و از بین می رود. به طور معمول هر طیف نور در مدت کمتر از چند ثانیه می تواند چندین فولیکول مو را به طور همزمان تخریب کند. به همین علت سرعت لیزر مو کندلاالکس با قطر لکه ۸ میلیمتری برای نواحی وسیع بدن بسیار بالا است. به عنوان مثال از بین بردن موهای زائد پشت لب تنها طی دو تا سه دقیقه، موهای زیر بغل کمتر از ۵ دقیقه و موها زائد ناحیه بیکینی کمتر از ۱۰ دقیقه طول می‌کشد. اگر این مدت زمان را با روش‌هایی مانند شیو کردن وکس انداختن یا IPL مقایسه کنید که بیشتر از ۳۰ دقیقه به طور متوسط زمان می برد می ‌بینیم که صرفه جویی در زمان با استفاده از روش لیزر موی کندلا الکس کاملاً قابل توجه است.
پس از تکمیل دوره درمان لیزر، موهای زائد در هر ناحیه از بدن یا صورت که تحت درمان قرار گرفته مشاهده نمی شود. بدیهی است که همه انتظار دارند پس از انجام لیزر پوستی نرم و لطیف داشته باشند که موهای زائدی روی آن رشد نمی کند. در حال حاضر لیزر موهای زائد با دستگاه کندلا الکساندرایت ۲۰۱۹ مطمئن ترین روش برای از بین بردن موها به طور تقریباً دائمی است و نتایج مناسب آن افراد بیشتری را ترغیب کرده تا به این روش روی بیاورند.
پس اگر شما نیز یکی از افرادی هستید که از وجود موهای زائد اضافی روی بدن و صورتتان رنج می برید و می خواهید آنها را حذف کنید می توانید به راحتی با گروه پزشکی کندلا تماس گرفته و جلسات لیزر موی خود را آغاز کنید.

چه مدت پس از اولین جلسه لیزر مو، موها شروع به ریزش می کنند؟

در حقیقت موهای زائد بلافاصله پس از پس از پایان جلسه لیزر نمی ریزد. اتفاقی که می‌افتد این است که فولیکول مو طی فرایند لیزر کردن تخریب می شود سپس بدن شروع می‌کند به جایگزین کردن فولیکولها با بافت های اطراف محلی که قبلاً فولیکول مو وجود داشت و فولیکول های مو به شکل پوست مرده از بدن خارج می شوند.
در طول این فرآیند بهبود احتمالاً احساس می کنید پوستتان خشک شده و یا پوسته پوسته شده است. مدت زمان این فرایند برای اکثر افراد بین ۲ تا ۴ هفته است. در این مدت موها به صورت دسته ای روی پوست دیده می‌شوند و با شیو کردن به طور کامل از بین میروند.

ریزش مو لیزر


تجربه برخی از از مراجعین به گروه پزشکی کندلا

"من ۱۸ جلسه درمانی لیزر موهای زائد را روی پاهایم انجام دادم. موهایی که به رنگ تیره بودند از بین رفتند و در حال حاضر فقط بخش کمی از موهایم که به رنگ بلوند هستند باقی مانده اند.
بعد از اولین جلسه لیزر حدود ۱۴ روز طول کشید تا موهایم شروع به ریزش کنند. متخصصین برایم توضیح دادند که لیزر، ریشه موهایم را سوزانده است اما موها همچنان در چرخه رشد قرار دارند زمانی که چرخه رشد مو در فولیکول کامل شود به تدریج شروع به ریزش خواهند کرد. پس اگر می خواهم لیزر مو نتیجه مطلوبی برایم داشته باشد نباید موهایمان را با روش‌هایی مانند اپیلاسیون یا بند انداختن از ریشه خارج کنم. پس از درمان باید اجازه داد همه موها خودشان شروع به ریزش کنند. آنها همچنین برایم توضیح دادند که لیزرمو موجب کاهش ۸۵ درصدی موهایم به مدت یک سال می شود و می توان گفت یک روش نیمه دائمی است و باید پس از یکسال مجدداً برای لیزر موهای باقیمانده به کلینیک مراجعه کنم. پیش از شروع جلسات لیزر متخصص با بررسی موها و پوست بدنم توضیح داد که برخی از پوست موهایی که نازک و نرم هستند با لیزر قابل درمان نمی باشد و این موهای نازک همچنان باقی خواهند ماند."
"من لیزر موهای زائد را بهار پیش آغاز کردم. ۴ جلسه زمان برد تا موهای ناحیه بیکینی را را به طور کامل لیزر کنم. چون حجم موهایم زیاد نبود این تعداد جلسه برایم کفایت کرد و تقریباً پس از پنج روز از جلسه اول لیزر موهایم شروع به ریزش کرد. این جلسات لیزر را هر چهار هفته یکبار تکرار کردم تا در این فاصله مابقی موها رشد کرده و با لیزر درمان شوند. من واقعا از کار گروه پزشکی کندلا راضی هستم و این کلینیک را به دیگران نیز توصیه می کنم."

آیا نتیجه لیزر موهای زائد با دستگاه کندلا الکساندرایت تضمین شده است؟

پیش بینی موفقیت آمیز بودن روش لیزر مو با دستگاه کندلا الکساندرایت به نوع پوست، نوع مو، شرایط فیزیکی بدن هر فرد، ناحیه ای که قرار است لیزر شود، کیفیت لیزر و تعداد جلسات لیزر بستگی دارد با بررسی این شرایط متخصص می تواند نتیجه بخش بودن حذف موهای زائد با لیزر کندلا الکس را تضمین کند. 
بنابراین  به شما پیشنهاد می دهیم تیم با تعیین یک جلسه مشاوره رایگان با متخصصین گروه پزشکی کندلا پیش از شروع جلسات لیزر تردید خود را درخصوص نتیجه بخش بودن لیزر موهای زائد برطرف کنید.

چه مدت پس از انجام لیزر موهای زائد موها مجددا رشد می کنند؟

از لحاظ تجربی ثابت شده است که حذف موهای زائد با لیزر نتیجه ای ماندگار و طولانی دارد. سرعت درمان آن نیز از روش‌های دیگر بسیار بیشتر است. نه فقط روش لیزرمو بلکه تمام روش های حذف موهای زائد نمی‌توانند به طور دائم از رشد مجدد موها جلوگیری کنند. اما لیزر کندلا الکساندرایت به نحوی مو های زائد شما را از بین می برد که به مدت یک سال یا حتی بیشتر رشد موها شما را آزار نخواهد داد. به همین علت در مقایسه با روش هایی مانند وکس انداختن یا شیو کردن که حداکثر پس از دو هفته موهای زائد رشد خواهند کرد؛ روشی دائمی است.
برای درمان موهای زائد هر ناحیه از بدن حدود ۶ تا ۸ جلسه درمانی نیاز است که نهایتا موجب می‌شود تا رشد ۸۰ درصد از موهای زائد متوقف شود. تعداد جلسات و فاصله زمانی بین آنها در هر فرد متفاوت است. چون چرخه رشد مو برای افراد مختلف متفاوت است که به عوامل مختلفی شامل موارد زیر بستگی دارد:
بارداری
نوع هورمون های رشد هر فرد
وراثت
شرایط مصرف داروها
بررسی موارد بالا برای متخصص مشخص می کند که آیا لیزر موهای زائد برای فرد مناسب است یا خیر. چون دستگاه لیزر کندلا الکس توسط FDA تایید شده است؛ نگرانی در خصوص نتیجه نگرفتن از آن آن وجود ندارد. گواهینامه FDA کاملا تایید کرده که لیزر کندلا الکساندرایت به خوبی نقش موثری در کاهش موهای زائد بدن به صورت دائمی دارد.
نور متمرکزی که توسط لیزر کندلا الکس زیر پوست فرستاده شده و جذب فولیکول های مو می شود؛ تنها مو هایی را تحت تاثیر قرار می دهد که در فاز آناژن رشد قرار داشته باشند بنابراین تمام موها در یک جلسه لیزر تحت درمان قرار نمی گیرند و به منظور اینکه تمام ها هدف قرار داده شوند؛ چند جلسه لیزر مو مورد نیاز است تا باقی موها وارد فاز آناژن رشد شوند. با وجود اینکه تاکنون هیچگونه فرایند لیزر موهای زائد به طور دائم تا پایان عمر کشف نشده است؛ اما با انجام شش تا هشت جلسه لیزر درمانی کاهش قابل توجه موهای زائد کاملاً رضایت بخش خواهد بود.
رنگ مو و نوع پوست نیز در درمان با لیزر کندلا الکساندرایت موثر است. به عنوان مثال موهای خاکستری یا بلوند را نمی‌توان با روش لیزر مو درمان کرد. بنابراین این افراد نباید انتظار داشته باشند که موهایشان پس از لیزر مجدد رشد نکند.
همانطور که پیش از این توضیح داده شد روش لیزر‌موی یک راه حل دائمی تا پایان عمر نیست و معمولا حدوداً یک سال پس از از پایان جلسات لیزر موهای زائد تا حدودی رشد خواهد کرد. در حقیقت  لیزر موجب میشود فولیکول های مو تا مدت طولانی نتوانند موجب رشد مو شوند اما زمانی که فولیکول ها خود را ترمیم کنند دوباره شروع به تولید مو روی پوست خواهند کرد. این فرآیند حدود یک سال زمان می برد موهایی که پس از آن رشد میکنند بسیار نازک و کم رنگ تر از موهای اولیه فرد هستند و تراکم آنها نیز به شدت کاهش پیدا می کند.
طبق نظریه انجمن عمل درماتولوژی آمریکا علت اینکه پس از حدود یک سال پس از لیزر، موها مجددا رشد می کنند این است که لیزر انرژی کمی از نور را روی پوست ساطع می کند. این انرژی که توسط ملانین جذب می شود در رنگدانه مو به صورت حرارت مشاهده شده و فولیکول تقریبا تخریب می شود. با انجام چندین جلسه لیزر مو که بر اساس نوع پوست و رنگ مو و ناحیه‌ای که لیزر در آن به کار می رود؛ تعیین می شود موهای زائد تا حدود ۸۰ درصد از بین می روند اما فولیکولها سر جای خود باقی هستند و بعد از اینکه خودشان را ترمیم کنند مجددا رشد موها آغاز می شود.
به منظور رسیدن به کاهش موی مطلوب و مورد نظر بیمار حدود ۶ تا ۸ جلسه درمان با لیزر کندلا الکساندرایت مورد نیاز است. فاصله زمانی بین هر جلسه ۴ تا ۶ ماه در نظر گرفته می شود. موهایی که طی یک جلسه توسط لیزر درمان شده اند؛ در فاز فعال و آناژن در چرخه رشد مو قرار داشتند اما موهایی که در فازهای دیگر یعنی کاتاژن و تلوژن بوده‌اند نیز باید از بین بروند تا کاهش مو به اندازه ای که بیمار انتظار دارد انجام گیرد. پس از اولین جلسه درمان با لیزر علاوه بر این که موهای قبلی که لیزر شده اند شروع به ریزش می کنند موهای جدیدی نیز روی پوست رشد میکنند. معمولاً کاهش موها در جلسه اول حدود ۱۰ تا ۲۵ درصد است.

لیزر مو با دستگاه کندلا الکساندرایت همواره دائمی نیست

حذف دائمی موهای زائد به مفهوم از بین رفتن کامل فولیکول و عدم رشد موها در فاز های مختلف تا پایان عمر امری غیر ممکن است. رشد موها تحت تاثیر هورمون های بدن انجام می گیرد و با هیچ عاملی نمی توان آن را به طور دائم متوقف کرد. متخصصین پوست و مو گروه پزشکی کندلا معتقدند تکمیل درمان لیزر مو با دستگاه کندلا الکس می‌تواند موجب کاهش قابل توجه رشد موها در طولانی مدت شود اما این بیماران نباید انتظار داشته باشند که پس از تکمیل درمان هیچ موی زائدی تا پایان عمر روی پوست آنها را رشد نکند.
لیزر کندلا الکس می تواند در کاهش ۸۰ تا ۹۰ درصد از موهای زائد کاملا موثر باشد. اما پس از تکمیل جلسات لیزر نیز همچنان موهای محدودی روی پوست شروع به رشد می کند. برای اطمینان از کاهش قابل توجه رشد موهای زائد روی هر ناحیه از بدن باید از دستگاه لیزر مو و همچنین تجربه و تخصص کافی متخصص لیزر اطمینان داشته باشید. پیدا کردن پزشک متخصص لیزر که تجربه و تبحر کافی در انجام لیزر مو توسط دستگاه کندلا الکساندرایت ۲۰۱۹ را داشته باشد یکی از فاکتورهای مهم در حذف موهای زائد در بلندمدت است. در غیر اینصورت مطمئن باشید که هزینه ای که کرده اید را دور ریخته اید چون ممکن است پس از گذشت چندین جلسه به نتیجه مطلوبی که میخواهید نرسید و حتی عوارض جانبی آسیب دیدگی های غیر قابل جبرانی روی پوست شما دیده شود.
پیدا کردن متخصص پوست و مو با تجربه که تبحر کافی در انجام لیزر مو با دستگاه کندلا الکس را داشته باشد یکی از دغدغه های تمامی بیماران است که می خواهند جلسات لیزر مو را آغاز کنند. در صورتی که لیزر توسط فرد بی‌تجربه انجام گیرد ممکن است برای فرد خطراتی را ایجاد کند. بنابراین توصیه ما به شما این است که اگر میخواهید حذف موهای زائد با لیزر کندلا جنتل لیز پرو نتیجه مطلوب را برای شما داشته باشد به متخصص پوست و مو که گواهینامه مربوط به انجام لیزر را دارد و از مهارت و تجربه کافی در لیزر مو برخوردار است مراجعه کنید.
متخصصین گروه پزشکی کندلا همواره آماده مشاوره با تمام بیمارانی هستند که در شروع جلسات لیزر خود تردید دارند. فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا به متخصصین ما اعتماد کنید.

مشاوره رایگان

نظرات کاربران

 • 1398/07/21
  3 1

  موهای زیرچانه ام رآیزرکرده ام الان 4روزمیگذرد بهم گفتن بعدلیزرریزش مبکنند برعکس پرتر وسفت ترشده دلیلش چیه آیاتا چندروز دیگر میریزدیانه

  • 1398/07/22
   0 0

   سلام با چه دستگاهی لیزر کرده اید؟ دستگاه های مختلف شرایط متفاوتی دارند اما اصولا باید بعد از ۲ هفته مو ها ریزش داشته باشند. پیشنهاد می کنم برای مشاوره رایگان به کلینیک ما تشریف بیاورید.

  • 1398/10/18
   0 0

   سلام، ببخشید بین جلسات لیزر زیربغل وبیکینی مجاز به شیو کردن هستیم‌؟

  • 1398/10/25
   0 0

   بهتره بین جلسات لیزر شیو نکنیم ولی اگه مجبوریم مور خاصی نیست

 • 1398/10/01
  0 0

  سلام وقت بخیر من مرکز لیزر دارم و دستگاهم سوپرانو ایس پلاتینیوم هست مراجعه کننده در جلسات اول تا چهارم خیلی رازی هستن اما در جلسات پایانی برگشت مو دارن میشه راهنمایی کنین

  • 1398/10/25
   0 0

   بله متاسفانه بعضی افراد با این دستگاه این مشکل رو داشتن کمی تنظیمات این دستگاه با پوست برخی افراد سازگاری نداره

 • 1398/10/09
  0 0

  سلام دستگاه لیزر پلاتینیوم خوب هست تو چند جلسه جواب میده

  • 1398/10/25
   0 0

   بله دستگاه خوبی ولی با تحقیق میتونین متوجه بشیم که بهترین دستگاهی که روی ایرانی ها جواب دادهه دستگاه کندلا الکسه و جلسات لیزر بین ۴ تا ۶ جلسه هست معمولا

  • 1398/11/05
   0 0

   من از دستگاه کندلا کاملا نتیجه گرفتم عالیه درد ام خیلی خیلی کمتر از الکسه و خیلی بهتر بود

 • 1398/10/23
  0 0

  سلام فقط جلسه ی اول ریزش مو هست جلسات بعد ریزش مو نداریم؟؟؟

  • 1398/10/25
   0 0

   سلام توی تمام جلسات ریزش مو داریم.

 • 1398/10/24
  1 0

  من چند جلسه رفتم لیزر اما زیاد تاثیر نداشته با دستگاه دایلود حالا به نظر شما اگه بخوام برم جایی که با کند ولا لیزر کنم بد میشه هی دستگاه عوص کنم

  • 1398/10/25
   0 0

   دستگاه دایود روی بدن خیلی ها جواب نداده مشکلی نیست میتونین دستگاهتون رو عوض کنین

 • 1398/10/25
  0 0

  سلام من جلسه اول لیزر صورتمو رفتم ولی الان دوباره موهای صورتم درومده میتونم شیو کنم یا باید صبر کنم تا جلسه بعدی؟

  • 1398/10/25
   0 0

   بله مشکلی نیست خانم ها باید همیشه جذاب باشن

 • 1398/10/26
  0 0

  سلام من لوپوس دارم و روزانه ۵ میلی پردنیزولون مصرف میکنم۳ جلسه لیزر موهای زاید با دستگاه shr انجام دادم ولی ضخامت و رشد موها تغییر ناچیزی داشته به نظر شما به خاطر مصرف کورتونه؟ و اینکه ایا ادامه بدم نتیجه میگیرم؟

  • 1398/10/29
   0 0

   سلام بله کورتون تاثیرگذاره تشریف بیارین ویزیت

 • 1398/10/29
  0 0

  سلام من ی جلسه لیزر رفتم الان بعد از۴ روز یکم موهای صورت و بدنم در اومده میتونم شیو کنم?یا باید اصلا شیو نشه?

  • 1398/10/29
   0 0

   اگه خیلی حساسین شیو کنین بهتره که شیو نکنین ولی اگر خیلی حساسین مشکلی نیست

 • 1398/11/05
  0 0

  سلام .من یک جلسه با دسگاه shr لیزر بدن انجام دادم بعداز چهارده روز حتی یک عدد موهم کم نشد .بعد از چند روز میتونم به کلینیک شما مراجعه کنم و لیزر انجام بدم؟

  • 1398/11/05
   0 0

   سلام بله هیچ مشکلی وجود نداره

 • 1398/11/05
  0 0

  سلام .من یک جلسه با دسگاه shr لیزر بدن انجام دادم بعداز چهارده روز حتی یک عدد موهم کم نشد .بعد از چند روز میتونم به کلینیک شما مراجعه کنم و لیزر انجام بدم؟

 • 1398/11/06
  0 1

  من بادستگاه دکالیزرکردم اولین جلسه امادرامدن چندروزبعدمیریزه دستگاهش بنظرتون خوبه

  • 1398/11/13
   0 0

   دستگاه الکس کندلا از دستگاه دکا تاثیر بیشتری داره و بین دستگاه های دیگه بهترین تاثیر را روی پوست دارد.

 • 1398/11/06
  0 0

  من حدود۵روزهست لیزرکردم دوبارشیوکردم چون خیلی سریع موهای زیرچانم رشدمیکنه ومشکل هورمونی دارم دکترم گفت هفته بدجلسه دوم انجام بشه من خیلی میترسم چون معمولاجلسه بدی لیزرحدود۴ هفته بدهست اولین جلسه لیزرم بودایامشکلی هست

  • 1398/11/13
   0 0

   معمولا هر ۴ هفته یکبار لیزر انجام میشود اما اگر دکترتان گفته، اشکالی ندارد.

 • 1398/11/06
  0 0

  تازه دوروزه اولین بارلیزرکردم درامدن بعدازچندهفته میریزع بادستگاه دکا

  • 1398/11/14
   0 0

   پاسخ داده شد

 • 1398/11/07
  0 0

  سلام من اولین جلسمو با دستگاه الکس دایود پلاتینیوم فونیکس انجام دادم به نظرتون این دستگاه خوبه؟

  • 1398/11/13
   0 0

   سلام دستگاه الکس کندلا جوابدهی بهتری نسبت به دستگاه های دیگر دارد.

 • 1398/11/09
  0 0

  سلام من دو جلسه با یه دستگاه لیزر کردم اسمشو دقیق نمیدونم چونه و پشت لبم جواب نداد موهای مشکی و کلفتی ام در این ناحیه دارم واسه جلسه سوم از دستگاه کندلا استفاده کردم اون خانومی که لیزر میکرد میگفت با این دستگاه تا پونزده روز مو در نمیاره ولی برای من روز بعدش موهای پشت لب و چونم دراومد البته من تو اون دو جلسه اولم تا موهام در میومد با ژیلت میزدم یعنی ممکنه به خاطر شیو کردن باشه که موها نمیریزه چون گفتن تا چهارده روز نباید شیو کنم؟

  • 1398/11/14
   0 0

   سلام نه بعید میدونم شاید داروی خاصی مصرف میکنین بهتره تشریف بیارین ویزیت با پزشک مشاوره بشین و بعد هم بهتره یه چند جلسه با کندلا ادامه بدین و در مراکز معتبر لیزر کنین

 • 1398/11/10
  0 0

  سلام .معمولا هر جلسه چقدر زمان میبره؟

  • 1398/11/14
   0 0

   سلام بسته به نواحی کمتر از یک ساعت

 • 1398/11/14
  0 0

  سلام ببخشید آیا لیزر تاثیری روی بارداری داره؟؟؟

  • 1398/11/14
   0 0

   سلام بهتر است در دوران بارداری و شیر دهی بعضی نقاط بدن لیزر نشوند.

 • 1398/11/15
  0 0

  سلام ببخشید عادت ماهیانه نامنظم باعث میشه جواب نگیریم؟

  • 1398/11/15
   0 0

   سلام اگه مشکلتون هورمونی باشه میتئنه تاثیر گذار باشه

 • 1398/11/16
  0 0

  سلام من ۸جلسه رفتم لیزر موهای صورتم با دستگاه الکساندرا الان از جلسه ۶با مجدد موهای من مثل اولش شده باید چیکار کنم

  • 1398/11/16
   0 0

   سلام شما باید با پزشک مرکز لیزرتون مشورت کنید. شاید نیاز به تغیر درجه دستگاه لیزر باشد.

 • 1398/11/17
  0 0

  سلام من میخوام برم لیزر بیکینی عرق رازیانه مصرف میکنم که هورمون زنانه (استروژن) داره میخواستم بدونم تاثیری تو عملکرد لیزر داره؟یا نه؟!

  • 1398/11/17
   0 0

   سلام نه تأثیری ندارد. میتوانید برای لیزر اقدام کنید.

 • 1398/11/21
  0 0

  سلام من ساق پامو با دستگاه الکساندرا لیزر کردم و تازه2 3روزه از اولین جلسه ی لیزرم گذشته ولی روی پام یذره دون دون مشکی شده و کم کم داره موهاش درمیاد همچین چیزی طبیعیه بعد لیزر؟؟؟؟

  • 1398/11/23
   0 0

   سلام حدودا 2هفته بعد از لیزر، ریزش مو شروع میشه. این اتفاق هم بعد جلسه اول لیزر طبیعی است.

  • 1398/12/05
   0 0

   سلام من تازه 5روزه لیزررکردم بادستگاه الکساندرگفتن بعد10روزریزش دارم درسته

 • 1398/11/22
  0 0

  سلام دلیل علمی اینکه می گویند بین جلسات لیزر(خصوصا ۱۴ روز اول) ترجیحا حتی شیو با تیغ هم انجام نشه چیه ؟ پیشاپیش ممنون از توجهتون

  • 1398/11/23
   0 0

   سلام چون موها 2هفته طول میکشه تا شروع به ریزش کنه.

 • 1398/11/24
  0 0

  سلام من یک هفته اس جلسه اول لیزر برای پاهام رو رفتم ولی پوستم دچار خارش شده.ممکنه حساسیت باشه؟

  • 1398/11/24
   0 0

   سلام این واکنش بعد لیزر طبیعیه.

 • 1398/11/28
  1 0

  سلام. یک هفته پیش لیزر کردم صورتم رو..جلسه اولم بود.اصفهان،هشت ،مرکز دکتر ترابی گفتند تا دو هفته نکنم.. الان خیلی بد حالت شده.. حتی احساسم میکنم نوع ام ضخیم و تیره تر شده.. امیدوارم تا هفته دیگه شروع کنه به ریزش.. فقط میخواستم بدونم می تونم تو مدت بین جلسات قیچی شون کنم؟ خیلی ظاهرش بده آخه.

  • 1398/11/28
   0 0

   سلام بهتره تا 2 هفته اول شیو نکنید. بعد جلسه ی اول لیزر, 2 هفته طول میکشه موها شروع به ریزش کنه. بین جلسات بهتره که فقط یکبار روز قبل لیزرتون شیو کنید.

 • 1398/11/28
  0 0

  سلام من الان ۵روز صورتم رو لیزر کردم وبعداز ۵روز شیو کردم مشکلی نداره

  • 1398/11/29
   0 0

   سلام بهتره سعی کنید بین جلسات لیزرتون کم، و حدالامکان فقط یکبار قبل روز لیزرتون شیو کنید.

 • 1398/11/30
  0 0

  سلام من جلسه اول با دستگاه کندلا لیزر انجام دادم عالی بود اما جلسه دوم که رفتم نتیجه اش مثل جلسه اول اصلا نبود بکینی و زیر بغلم دراومد اما پاهام تقریبا میشه گفت خوبه.با مرکز لیزر تماس گرفتم گفت از جلسه دوم تا پنجم موها رشد میکنن بعد کم میشن درسته؟

  • 1398/11/30
   0 0

   سلام بیکینی یکم دیر جواب میده و این موضوع طبیعیه. و کلا با دستگاه کندلا 3،4 جلسه طول میکشه تا نتیجه بگیرید. با جلسه اول یا دوم مشخص نمیشه.

 • 1398/12/04
  0 0

  سلام میخواستم بدونم بعد از لیزر، کندن موهایی که احساس میکنیم ریشه شون سست شده و به راحتی با دست کنده میشن اشکالی نداره؟ (منظورم اپیلاسیون نیست) آیا بدون این کار، خود موها به صورت طبیعی میریزن؟ ممنون

  • 1398/12/04
   0 0

   سلام نیازی به کندن موها نیست. خودشون میریزن.

 • 1398/12/04
  0 0

  سلام میخاستم بدونم حدود 10 روز بعد از لیرز کندن موهایی که سست شده اند اشکال داره؟میدونم تا دو روز دیگه کامل میریزند ولی عجله دارم خاستم بدونم ایراد داره اگه با دست موهای سست شده رو بکنم؟

  • 1398/12/08
   0 0

   سلام نه ایرادی نداره.

 • 1398/12/06
  0 0

  ایا لیزر باعث سفید شدن کل بدن میشه؟ این سفید شدن بعد از چند جلسه مشخصه

  • 1398/12/08
   0 0

   سلام لیزر موهای زائد با از بین بردن ریشه های موها، یکم تو سفید شدن پوست تاثیر داره. اما لیزر موهای زائد و لیزر سفیدکننده ی پوست دو تا فرایند جدا هستن.

 • 1398/12/08
  0 0

  سلام من از اولین جلسه لیزرم پنج روزمیگذره (قسمت چانه وبقل گوش)ولی کاملا موهاش در اومده،ایا طبیعیه،تیرویید کم کار دارم قرص مصرف میکنم،

  • 1398/12/08
   0 0

   سلام بعد از جلسه ی اول حدودا 2 هفته طول میکشه موها ریزش کنه. صورت هم یکم دیر جواب میده.

 • 1398/12/08
  0 0

  دستگاه الکساندرایت

نظر خود را درباره مطلب بالا بیان کنید