نظرات مردم درباره هایفو

تاریخ انتشار - ۲۵ آبان ۱۳۹۸

هایفو یا دستگاه اولتراسوند متمرکز با شدت بالا نوعی از دستگاه های بدون درد و غیر تهاجمی است که به کاهش چین و چروک های صورت کمک می کند. نتیجه درمان با دستگاه هایفو یک تا دو سال باقی می ماند و تاثیر معکوسی روی پوست ندارد. از هایفو میتوان برای لیفتینگ ابرو و صورت استفاده کرد. این دستگاه از امواج آلتراسونیک با تمرکز بالا استفاده می کند تا به چند لایه زیر پوست نفوذ کند. این ترکیب می تواند کلاژن را تحریک کرده و موجب اصلاح ۲۰ درصدی ظاهر پوست و کاهش چربی ها بلافاصله پس از جلسه درمان شود. نتیجه نهایی درمان با هایفو نیز ۳ تا ۶ ماه پس از اتمام جلسه مشاهده خواهد شد.

زمانی که از هایفو برای کشیدن پوست استفاده می شود؛ امواج فوق صوت با تمرکز بالا توانایی بهبود طبیعی بدن را تسریع بخشیده و فعال می کنند. از این ویژگی می توان برای لیفتینگ پوست ناحیه گردن و صورت استفاده کرد. در نتیجه پوست کشیده شده و چین و چروک های آن از بین می رود که به کاهش چروکیدگی پوست کمک می کند.

هدف استفاده از دستگاه هایفو تولید مجدد بافت‌ها به طور طبیعی است. با این دستگاه می توان لایه های عمیق تر پوست را هدف قرار داد و اپیدرمی پوست دست نخورده باقی می ماند.

طبق نظرات مردم درباره هایفو نیازی به اقدام خاصی قبل و بعد از درمان نمی باشد و آنها توانسته اند بلافاصله پس از جلسه درمانی سر کار خود برگردند.

 نحوه عملکرد دستگاه هایفو بسیار ساده است. با استفاده از هایفوتراپی تولید کلاژن از طریق دریافت انرژی آلتراسونیک به لایه های عمیق تر نفوذ کرده و تحریک می شود. زمانی که انرژی التراسونیک روی بافتهای پوست اعمال می شود؛ برای احیای پوست تاثیرگذار است و کلاژن های جدید در لایه های عمیق تر پوست تولید می شود.

نظرات مردم درباره هایفو برای لیفتینگ پوست صورت

" من هایفو را برای لیفتینگ صورت مورد استفاده قرار دادم. متخصص برایم توضیح داد که انرژی هایفو به لایه های پوست نفوذ کرده و حتی عمیق تر از اپیدرمی پوست را هدف قرار خواهد داد. زمانی که انرژی التراسوند بافتها را گرم می کند به دمایی می رسند که سلول ها آسیب می بیند. این آسیب دیدگی موجب می شود سلول ها بتوانند کلاژن تولید کنند که نوعی پروتئین است و به ساخت سلول‌های پوستی کمک می‌کند و متوجه شدم اگر میزان کافی کلاژن زیر پوست من تولید شود؛ پوست صورتم صاف خواهد شد و چین و چروک را از بین خواهد رفت. بنابراین با اطمینان کامل دستگاه هایفو را برای لیفت صورت انتخاب کردم."

چرا هایفو ایمن است؟

 برخلاف انواع دیگر درمانهای پوست، دستگاه هایفو از آلتراسونیک با فرکانس بالا استفاده می کند که فقط سطح زیر پوست را هدف قرار داده و آسیبی به اپیدرمی یا لایه های بالایی پوست و بافت های اطراف آن نمی رساند.

استفاده از دستگاه هایفو برای چه کسانی توصیه نمی‌شود؟

باوجود اینکه هایفو یک دستگاه ایمن است اما همه نمی توانند از آن استفاده کنند. این درمان برای افراد بالاتر از ۳۰ سال که چروکیدگی در پوست  آنها ها دیده می شود جواب می دهد. افرادی که پوست آنها نیاز به لیفتینگ داشته باشد یا افرادی که پوستشان افتاده باشد برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید چند جلسه درمان را انجام دهند.

بیمارانی که سن بالایی دارند و افتادگی شدیدی در ناحیه غبغب آنها وجود دارد و یا به علت کهولت سن نیاز به درمانهای ضدپیری گسترده دارند نمی توانند از هایفو استفاده کنند و بهتر است از درمان های جراحی زیبایی بهره ببرند.

هایفو برای بیمارانی که به عفونت های پوستی یا زخم های باز و کیستی مبتلا هستند و یا ایمپلنت های فلزی در ناحیه ای که می‌خواهند از هایفو استفاده کنند؛ کاشته اند؛ ممنوع است.

عوارض جانبی استفاده از دستگاه هایفو چیست؟

هایفو یک درمان ایمن است که تقریبا هیچ گونه عوارض جانبی ندارد. در حقیقت شما می توانید بلافاصله پس از درمان به فعالیت‌های روزمره خود ادامه دهید چون هیچ آسیبی به لایه بالایی پوست نرسیده است. گاهی اوقات بیماران تورم و قرمزی ناچیزی روی پوست صورت خود مشاهده می‌کنند که به سرعت از میان خواهد رفت. ممکن است ناحیه درمان شده کمی حساس باشد اما این حساسیت کمتر از یک هفته خود به خود از بین خواهد رفت. دربرخی موارد بی حسی یا کبودی بعد از درمان مشاهده می‌شود که این عوارض در کوتاه مدت ناپدید خواهند شد.

نظرات مردم درباره ایمن بودن هایفو

"پس از اینکه از هایفو برای لیفت صورت استفاده کردم متوجه شدم که بسیار ایمن و کم تهاجمی است. با توجه به این که تصمیم داشتم عمل جراحی انجام دهم فرایند لیفت پوست صورت و هایفو برایم بسیار خوشایند بود. چون نیازی به هیچ گونه عمل جراحی نداشت و دوره ریکاوری بعد از آن نیز تقریباً بدون هیچ گونه عوارض جانبی طی شد.

البته برای من چند هفته طول کشید تا فرایند ساخت کلاژن طبیعی بدنم آغاز شود و نتایج درمان با هایفو را ببینم. حدود دو ماه بعد بظاهر مطلوبی که می خواستم رسیدم و الان دو سال است که از این درمان استفاده کردم و نتایج آن تقریباً باقی مانده است. بعد از درمان با هایفو کمی قرمزی و تورم را در ناحیه صورت مشاهده کردم اما تمام عوارض جانبی طی چند روز از بین رفت."

آیا هایفو صورت درد دارد؟

در طول درمان با دستگاه هایفو، بیماران معمولاً احساس گرم شدن ناحیه تحت درمان را تجربه خواهند کرد. برای تاثیر بخشی بیشتر دستگاه هایفو از ژل مخصوصی پیش از شروع فرآیند روی پوست استفاده می شود تا پالس های اولتراسوند بتوانند از میان لایه های پوست عبور کنند. ناحیه هدف با استفاده از چند پالس درمانی به منظور از بین بردن سلول های چربی درمان می شود. در طول درمان معمولاً بیماران دردی احساس نمی کنند و شاید فقط حس عبور پالس های جریان الکتریکی بسیار ضعیفی را از میان پوست خود داشته باشند.

نظرات مردم درباره درد هنگام درمان با دستگاه هایفو

"من می‌دانستم که آستانه درد هر فردی با دیگری متفاوت است. همیشه فکر می کردم که خودم آستانه درد پایینی دارم و حین لیفتینگ صورت با دستگاه هایفو ناراحتی زیادی احساس خواهم کرد. اما خوشبختانه زمانیکه تکنسین شروع به کار کرد فقط احساس می‌کردم که یک جریان الکتریکی ضعیف از پوستم عبور میکند و هیچگونه دردی نداشتم.

قبل از شروع فرآیند تکنسین از من درباره سابقه سلامتی و شرایط پوست سوال کرد و مطمئن شد که درمان با هایفو برایم ایمن است و مشکلی نخواهد داشت. با این حال به من توصیه کرد که اگر در حین فرایند احساس درد و ناراحتی داشتم می‌توانم از برخی مسکن‌های خوراکی استفاده کنم اما خوشبختانه هیچ گونه دردی احساس نکردم و نیازی به مصرف دارو نداشتم."

بهترین کاندید برای لیفتینگ صورت با دستگاه هایفو چه کسی است؟

بهترین کاندید برای لیفتینگ صورت با دستگاه هایفو شخصی است که پوست او از لحاظ ظاهری دچار چین و چروک هایی شده باشد و یا در نواحی مانند ابرو، زیر چشم، غبغب و غیره دچار افتادگی شده باشد. معمولا از دستگاه هایفو برای لیفتینگ صورت افراد بالای ۳۰ سال زمانی که خطوط چهره عمیق تر می شوند و چین و چروک ها برجسته خودشان را نشان می دهند؛ استفاده می شود.

نظرات مردم درباره کارایی دستگاه هایفو برای لیفتینگ صورت

"من چندین سال پیش عمل جراحی زیبایی روی صورتم انجام داده بودم تا چین و چروک ها از بین بروند. حدودا بعد از ۱۰ سال مجددا خطوط عمیق روی صورتم نمایان شد و این بار تصمیم گرفتم از دستگاه هایفو برای لیفتینگ صورت استفاده کنم. با توجه به این که تجربه عمل جراحی را داشتم باید بگویم نتیجه لیفتینگ صورت با دستگاه هایفو نسبت به عمل جراحی کمی متعادل تر است و بیمارانی که تحت درمان با هایفو و عمل جراحی قرار گرفته اند شاید به نظرشان برسد که نتیجه عمل جراحی بسیار قابل توجه تر بوده است. اما به نظر من با توجه به اینکه دستگاه هایفو یک روش غیر تهاجمی است و خطرات عمل جراحی را ندارد؛ نتیجه آن کاملاً قابل قبول و رضایت بخش است."

"به نظر من هایفو دستگاه ایمن و موثری است. من به علت غیر تهاجمی بودن فرآیند لیفتینگ صورت با هایفو جذب آن شدم و دستگاه هایفو نیز توانست به طور کامل پوست صورتم را بکشد. برخلاف عمل جراحی، در روش هایفو نیازی به هیچگونه تزریقی نیست و دوره ریکاوری نیز ندارد. هزینه آن نیز برای لیفت صورت بسیار مناسب تر از عمل جراحی است."

"برای من نتیجه درمان با هایفو تقریبا از سه ماه بعد از درمان مشاهده شد. ولی به نظر من با توجه به اینکه یک روش غیر تهاجمی و بدون درد برای درمان‌های چین و چروک پوست است؛ استفاده از این روش واقعا ارزشش را دارد. به نظر من دستگاه هایفو می تواند بافت و ظاهر پوست را به طور کامل تغییر دهد. الان دو سال است که از درمان با دستگاه هایفو گذشته و همچنان نتیجه آن روی پوست من باقی مانده است."

نظرات مردم درباره هایفو

"باران یکی از مراجعین ما بود که وسواس خاصی نسبت به استفاده از محصولات مراقبت از پوست داشت. او معتقد بود که با بالا رفتن سن باید بتواند با استفاده از روش هایی مانند لیفتینگ‌صورت، جوانی خود را به پوست برگرداند.

یکی از نگرانی های او افتادگی ناحیه غبغب و وجود چروک های زیاد در ناحیه گردن و اطراف صورتش بود. مشاورین ما به او پیشنهاد دادند که از دستگاه هایفو برای جوانسازی پوست این نواحی استفاده کند. در مورد دستگاه هایفو و لیفتینگ صورت تحقیقاتی انجام داد و زمانی که متوجه شد می تواند از یک درمان غیر تهاجمی بدون نیاز به عمل جراحی توسط دستگاه هایفو استفاده کند؛ از پیشنهاد ما استقبال کرد.

نظر باران را پس از درمان با دستگاه هایفو با هم می خوانیم:

برای درمان افتادگی غبغب و لیفتینگ صورت با دستگاه هایفو به مرکز معتبر موردنظر مراجعه کردم. در روز درمان در اتاق مخصوصی، کرم بیحس کننده روی پوست من عمل کردند تا میزان دردی که از درمان با هایفو احساس می کنم کاهش یابد. البته تکنسین به من گفت که اگر باز هم احساس درد داشتم می توانم از داروهای خوراکی مسکن استفاده کنم. در طول درمان درد بسیار کمی داشتم و نیاز به مسکن نبود. پس از درمان با هایفو صورتم کمی متورم  و  قرمز شده بود. اما خوشبختانه حدوداً دو روز بعد تورم و قرمزی از بین رفت و هیچ گونه عوارض جانبی دیگری نیز نداشته‌ام.

حدوداً یک هفته بعد از درمان نتایج لیفتینگ صورت با دستگاه هایفو را مشاهده کردم و ناحیه غبغب کاملا جمع شده بود و پوست صورتم نیز کشیده شده بود. حدود شش ماه از درمان با دستگاه هایفو می‌گذرد و من کاملا از نتیجه آن برای لیفتینگ صورت خودم راضی هستم."

یکی دیگر از مراجعین ما به نام خانم غزل تصمیم گرفته بود که پوست ناحیه صورت خود را با استفاده از دستگاه هایفو جوانسازی کند. صورت او به علت افزایش چربی گرد شده بود  و به نظر می‌رسید که با بالا رفتن سن تغییرات ناخواسته ای مانند چین و چروک ها روی آن ظاهر شده بودند.

غزل دوست داشت که صورت V شکل مانند قبل داشته باشد و پوست صورتش نیز کشیده شود. متخصصین ما استفاده از دستگاه هایفو را به او پیشنهاد دادند و غزل نیز تصمیم آنها را قبول کرد.

نظر غزل را در خصوص لیفتینگ صورت با دستگاه هایفو می‌خوانیم:

"درمان با دستگاه هایفو برای لیفتینگ صورت من در یک جلسه حدود ۲۰ دقیقه طول کشید و من کمی احساس کشیدگی در برخی از عضلات صورتم داشتم؛ اما هیچ دردی احساس نکردم. البته تکنیسین پیش از شروع درمان روی پوست صورتم کرم بی حس کننده مالیده بود.

بعد از جلسه درمانی احساس کردم که واقعاً پوست صورتم کشیده شده و صاف و یکدست شده است. اما همچنان حالت گرد چهره باقی مانده بود. تکنسین به من گفت که باید مدتی صبر کنم تا نتایج خودشان را نشان دهند. دقیقا همین طور بود و ۲ هفته بعد صورتم تغییر حالت داد و به حالت V شکل قبلی بازگشت."مشاوره رایگان

نظرات کاربران

 • 1398/11/13
  4 2

  من يكبار هايفو انجام دادم بعد از يكي دوماه احساس جوان تر شدن روي صورت داشتم ولي بعد ديگه نه ضمنا سوالي كه براي من ايجاد شده اين كه : وقتي امواج به لايه هاي زيرين پوست اثر ميكنه و سلولها رو از بين ميبره كه باعث كلاژن سازي بشه آيا كشتن سلول خطرناك نيست ؟سلولهاي مرده براشون چه اتفاقي ميوفته ؟

  • 1400/07/08
   0 0

   دوست عزیز سلول ها ازبین نمیره بلکه دراثرگرما تحریک به کلاژن سازی میشه.نگران نباشید قرار نیست سلول ها از بین بره............

 • 1399/08/28
  2 0

  من یک هفتس انجام دادم هم درد شدید داشتم هم ورم زیاد . و کم کاری تیروعید هم داشتم ولی بهم نگفتن ممنوعیت داره برام .

 • 1399/11/04
  2 0

  سلام من چربی زدم به صورتم میتونم هایفو کنم

 • 1400/01/01
  0 1

  من امروز ۶ روز که هایفو کردم هنوز جای سوزن سوزنیها روی صورت هست وخیلی می خواره و کپسولهای کلوژن سازرا مرتب مصرف کرو ولی صورتم زره ای تغقیری نکرده است. نمی دانم چرا؟؟

 • 1400/01/06
  0 0

  من حدود ۱ ما پیش هایفو انجام دادم. من کم کاری تیروئید هم دارم اما نگفتن منعی برای این مورد وجود داره. صورتم گرد بودمتاسفانه بعد هایفو فقط شل شدگی و افتادگی تا این لحظه بیشتر شده انگار چربی صورتم در اثر گرمای وارده آب شده و پوستم شل شده وحالا نگرانم که طبق اطلاعات من اگر من جزو اون ده درصدی باشم که هایفو روش اثر نداره تکلیف صورتم چی میشه؟ یعنی تخریب اتفاق افتاده و اگر باز سازی انجام نشه تکلیف چیه؟

 • 1400/01/15
  0 0

  من آبان ۹۹ هایکو انجام دادم ولی متاسفانه هیچ تاثیری نداشت!

  • 1400/03/13
   0 0

   منم همینطور

 • 1400/03/12
  0 0

  من سه ماهه انجام دادم .کمی تأثیر داشت لیفت شده

 • 1400/05/12
  0 0

  هایفو اصلا جوانسازی نیست لاغر سازی صورته پس گول عکسهای روتوش شده رو نخورید اینا همش تله پول برای خانمهاس 😤بعد هایفو چربی صورتم آب شد و صورتم خیلییییی پیرتر شده😫خدا ازشون نگذره بخاطر پول خانمها رو زشت میکنن😭

  • 1400/06/19
   0 0

   واقعاً منم میخواستم انجام بدم ازشون هم پرسیدم میگن زیاد لاغر نمی کنه

نظر خود را درباره مطلب بالا بیان کنید