لیزر بیمارستان رازی! تجربیات و مقایسه شرایط مراجعه کنندگان

تاریخ انتشار - ۵ آذر ۱۳۹۸

شاید شما هم فردی باشید که از تراشیدن، کندن یا وکس کردن موهای زائد بدنتان خسته شده باشید. اگر اینطور است، لیزر موهای زائد کل بدن می تواند بهترین راه حل برای شما باشد.

لیزر کل بدن، یکی از رایج ترین روش های زیبایی زنان در اکثر کشورها است. اما چطور انجام می شود؟ در این فرایند، اشعه به آرامی روی فولیکول های مو می تابد. زمانی که پیگمنت های مو این اشعه را جذب کننند، ریشه مو از بین خواهد می رود.

بیمارستان رازی یکی از مراکز درمانی زیبایی است که خدمات لیزر موهای زائد کل بدن را با دستگاه کندلا الکساندرایت ارائه می دهد. قیمت لیزر کل بدن در بیمارستان رازی نسبت به سایر مراکز درمانی مقرون به صرفه تر است.

مزایای لیزر موهای زائد کل بدن

لیزر کندلا الکس در حذف موهای صورت، پا، چانه، کمر، بازو، زیربغل، خط بیکینی و دیگر نواحی بدن موثر است. یکی از ویژگی های منحصر بفرد لیزر کندلا الکساندرایت سرعت آن است. هر شات، تنها چند صدم ثانیه طول می کشد و می تواند چندین تار مو را در آنِ واحد از بین ببرد. یعنی در نصف یک ثانیه، موهای یک ناحیه را ریشه کن می کند. در نواحی کوچک مانند بالای لب، کمتر از یک دقیقه برای انجام لیزر کافیست. در نواحی وسیع تر مانند پاها، تقریبا یک ساعت زمان لازم است.

از دیگر ویژگی های لیزر موهای زائد کل بدن در بیمارستان رازی قابل پیش بینی بودن تعداد جلسات آن است. اکثر مراجعین در جلسات سوم تا هفتم از شر موهای زائد خود خلاص می شوند. تکنسین لیزر در جلسه مشاوره قیمت لیزر کل بدن در بیمارستان رازی و تعداد جلسات مورد نیاز را تعیین خواهد کرد.

چگونه برای لیزر موهای زائد کل بدن آماده شویم؟

لیزر مو با دستگاه کندلا الکس فرایندی است که به سرعت و به سادگی موهای ناخواسته را از بین می برد. اما از آن جایی که یک اقدام پزشکی ریسک پذیر است، آموزش و تجربه تخصصی، یکی از شروط مهم تکنسین آن است. پس قبل از انجام هرگونه لیزر مو، لازم است که با پزشک یا تکنیسینی که عمل لیزر شما را انجام می دهد مشورت کنید.

اگر تصمیم به لیزر موهای زائد کل بدن در بیمارستان رازی گرفتید، لازم است تا 6 هفته قبل از انجام لیزر، هیچ یک از روش های کندن، وکس و دستگاه های الکتریکی را برای حذف موهای خود انجام ندهید. چون اشعه لیزر، ریشه مو را هدف قرار می دهد و برای انجام این کار لازم است ریشه های مو در جای خود باشند تا حذف همه مو ها به بهترین شکل انجام شود.

یکی از نکات مهم در رابطه با لیزر این است که قبل و بعد از لیزر، از قرار گرفتن زیر نور آفتاب جلوگیری کنید. چرا که نور آفتاب تاثیر لیزر بر موهای زائد را کاهش می دهد و در روند تکمیل حذف مو اختلال وارد می کند.

در فرایند لیزر کل بدن در بیمارستان رازی چه چیزی در انتظار بیمار خواهد بود؟

در ابتدا لازم است مو های ناحیه ای که برای لیزر کردن در نظر گرفته اید شیو شده و چند میلیمتر از آن در سطح پوست باقی بماند. قدم بعدی بی حس کردن ناحیه مورد نظر از بدن است که 20 تا 30 دقیقه قبل از شروع لیزر روی پوست اعمال می شود. تا از ایجاد زخم ناشی از شات های لیزر جلوگیری کند. دستگاه کندلا الکس هم مطابق با رنگ پوست، رنگ مو، ضخامت و ناحیه بدن تنظیم می شود. چون مشخصات فیزیکی هر فرد با دیگری متفاوت است تکنسین لیزر باید لیزر مو کندلا الکساندرایت را مطابق با هر بیمار تنظیم نماید.

در رابطه با دیگر مزایای لیزر موهای زائد می توان گفت؛

شات های لیزر کندلا الکس با دقت بسیار بالایی، مو های ضخیم و تیره را هدف قرار می دهند. این در حالی است که پوست اطراف آن هیچ آسیبی نمی بیند.

مزایای زیادی درمورد لیزر موهای زائد کل بدن بیان شده است. امروزه این روش به یکی ازمحبوب ترین روش های «تقریبا دائمی »حذف موی زائد تبدیل شده است و از طرف بسیاری از زنان و حتی مردان انتخاب می شود. اما نکاتی وجود دارد که در رابطه با لیزر کل بدن در بیمارستان رازی باید بدانید.

شاید از بین بردن تمام موهای بدن به نظرعجیب و غیرممکن برسد. مخصوصا اگر فردی هستید که برای زیبایی ظاهری، هر اینچ از بدن خود را اصلاح می کنید! خلاص شدن از شر مو های زائد رویای واقعا شگفت انگیزی است. اتفاق خوب این است که با لیزر مو های زائد این امر امکان پذیر است. اما شاید بنظر شما کمی سخت برسد.

قیمت لیزر کل بدن در بیمارستان رازی

پکیج های لیزر مو مختلفی در بیمارستان رازی به مراجعین پیشنهاد می شود. فول بادی یا تمام بدن نیز جزو گزینه های لیزر مو در بیمارستان رازی است. پس شما قادر هستید هر ناحیه ای که بخواهید مانند؛ زیربغل، کمر، شانه ها، زانو، صورت، بیکینی، پا ها و غیره را لیزر کنید. اما اگر لیزر تمام بدن مد نظر شماست مطمئن باشید قیمت لیزر کل بدن در بیمارستان رازی واقعا به نفع شماست.

یکی از عواملی که تاثیر بسزایی در لیزر موهای زائد کل بدن دار نوع و جنس موهای بیمار است. برای درک بهتر این مسئله بهتر است تفاوت بین فولیکول های ترمینال (terminal  ) و ولوس (vellus) را بدانید.

مو هایی که از نوع فولیس  ولوس (vellus)  اند، بغیر از کف دست و پا، در هر اینچ از بدن وجود دارند و نازک ترهستند. 

اما  فولیکول های ترمینال (terminal) ،برای زنان و به خصوص مردان موهای ضخیم تری هستند که در سر، زیر بغل، کمر، پا و صورت آنها وجود دارد.

از بین بردن مو های ولوس (vellus) ، به راحتی امکان پذیر نیست. چون شبیه پُرزهلو هستند و آنقدر رنگدانه های ضعیف و ناچیزی دارند که تقریبا دیده نمی شوند. موهای ضخیم رنگدانه های قوی تری دارند و بیشتر مورد هدف اشعه لیزر قرار می گیرند. پس نتیجه بهتری دارند.

این نکته برای افرادی که تصمیم به لیزر کل بدن خود دارند کمک بسزایی خواهد کرد. پس، با توجه به جنس موهای بدن خود تصمیم بگیرید و انتظارات بی جا و معجزه آسایی از لیزر نداشته باشید .چون لیزر کل بدن با یک جلسه نتیجه نخواهد داد.

شما در انتخاب ناحیه مورد نظر آزاد هستید. می توانید بیشتر نواحی بدنتان که موهای زائد دارند را برای درمان با لیزر کندلا الکساندرایت انتخاب کنید اما فراموش نکنید نواحی بیشتر، زمان بیشتری هم می خواهد و در یک جلسه نتیجه نخواهد داد. تعداد شات های لیزر نامحدود است و می تواند در ساعات محدود نواحی زیادی را پاکسازی کند اما از لحاظ سلامتی پوست به هیچ وجه توصیه نمی شود و می تواند مضر باشد. پس لیزر نواحی مختلف در جلسات مختلف بهترین و سالم ترین راه حل ممکن است.

شما می توانید برای نتیجه گیری بهتر، یک ناحیه را چند بار لیزر کنید. توصیه می شود نواحی مختلف را در طی چند روز لیزر کنید انجام همه آن ها در یک روز آسیب رسان خواهد بود. یک ناحیه را نباید پشت سر هم در معرض لیزر قرار داد. گذشت چند هفته برای انجام مجدد لیزر بسیار مهم است. دلیل آن هم به روند رشد موها باز میگردد. عوامل زیادی مانند ساختار و جنس مو وجود دارد که می تواند درسرعت نتیجه گیری افراد تاثیر بگذارد. پایبند ماندن به دوره درمانی هم در نتیجه گیری هر چه بهتر شما اهمیت زیادی دارد.پس باید در تصمیم و ادامه درمان خود منظم باشید.

قیمت لیزر بیکینی در بیمارستان رازی چقدر است؟

باید این واقعیت را قبول کرد که قیمت لیزر با دستگاه کندلا الکس در بیمارستان رازی ارزان نیست. بویژه اگر هدف شما لیزر بیکینی باشد. قیمت لیزر بیکینی برای افراد مختلف بسته به تعداد جلسات مورد نیاز متغیر است. شما می توانید یک جلسه مشاوره رایگان برای لیزر بیکینی در بیمارستان رازی رزرو و دریافت کنید تا ما بهترین روش های لیزر، متناسب با رنگ پوست، مو و مناسب ترین تاریخ را برای شما انتخاب کنیم. 

اما آیا لیزر موهای زائد ارزش هزینه کردن دارد؟ سوال واقعا خوبی است. اگر بدانید چه مبالغی را صرف خرید کرم های موبر، ژیلت، وکس و دیگر روش های مو زدائی می کنید، خواهید فهمید که لیزر مو های زائد، در طولانی مدت مقرون به صرفه تر است. اما مسئله مهم، صرفه جویی در زمان و سرعت نتیجه گیری است. در برخی موارد فاکتور زمان از قیمت پیشی می گیرد.

با روش لیزر، این امکان وجود دارد که زمان کمتری را به حذف موهای زائد بدن خود اختصاص داده و زمان باقی مانده را صرف دیگر کارهای شخصی خود کنید. برای برخی ها، زمان مهم تر از هزینه است و قیمت لیزر مو های زائد کل بدن اهمیتی ندارد. پس در رابطه با آن مجددا فکر کنید. این بهترین گزینه خلاصی از شر موهای اضافی شما خواهد بود.

لیزر مو های زائد کل بدن برای چه کسانی مناسب است؟

حالا که در زمینه چگونگی و قیمت لیزر مو های زائد کل بدن اطلاعات بیشتری کسب کردید، می توانید تصمیم بگیرید که آیا شرایط انجام آن برای کل بدن را دارید یا خیر؟ لیزر ویژگی های متعددی برای انواع رنگ مو و پوستِ متناسب با اشخاص را دارد. شاید با خود فکر کنید راه حل های دیگری برای درمان مو های زائد وجود دارد. اما مزایایی که لیزر مو کندلا الکساندرایت دارد، در هیچ یک از روش های دیگر دیده نمی شود.

بهترین روش تصمیم گیری برای انجام لیزر کل بدن در بیمارستان رازی مقایسه معایب و مزایای آن است. 

اگر رنگ موی تیره و پوستی روشن دارید،یعنی ایده آل ترین شخص برای انجام لیزر مو با دستگاه کندلا الکس هستید. اگر هم مشخصات فیزیکی شما به این شکل نیست، اصلا نگران نباشید. انتخاب های متعددی برای انواع مختلف پوست و مو وجود دارد و شما هم می توانید با هر رنگ پوست و مو از دستگاههایی مانند لیزر مو کندلا یگ بهره ببرید.

قیمت لیزر بیمارستان رازی سال 97 و 98

بیمارانی که از لیزر مو کندلا الکس استفاده کرده اند معتقدند که قیمت لیزر بیمارستان رازی سال 97 و 98 نسبت به کلینیک های دیگر کمی بالا است. البته عوامل مختلفی وجود دارد که در قیمت لیزر تاثیر می گذارد. شات های لیزر به اندازه ناحیه مورد نظر بستگی دارد. به همین علت لیزر مو نواحی مختلف بدن قیمت های متغیری دارند. نواحی وسیعتر، نیازمند لکه بزرگتر دستگاه لیزر کندلا الکس هستند و قاعدتا قیمت آن هم بیشتر خواهد بود و برعکس. اما درکل، نواحی عریض تر گران تر از نواحی کوچکتر اند. لیزر پاها، بازو ها و کمر در مقایسه با نواحی کوچکتر گران تر خواهد بود. محاسبه قیمت لیزر مو های زائد کل بدن در بیمارستان رازی به تصمیم گیری های شما برای انتخاب پکیج مناسب کمک زیادی خواهد کرد.

دوره درمان هم در هزینه کلی، تاثیر گذار است. بیشتر افراد باید برای نتیجه گیری دائمی تر، 4 تا 6 جلسه درمانی را طی کنند. در طول این دوره کاهش رشد و ریزش مو را شاهد خواهید بود. جلسات بیشتر هزینه بیشتری خواهند داشت.  

تجربه یکی از مراجعین برای لیزر کل بدن در بیمارستان رازی

"مدت ها بود که موهای زائد بدنم برایم دردسرساز شده بود. هر ماه به آرایشگاه می رفتم و درد زیاد اپیلاسیون را تحمل می کردم. یکی از دوستانم پیشنهاد داد که برای لیزر کل بدن در بیمارستان رازی وقت بگیرم تا برای همیشه از شر موهای زائدم خلاص شوم. زمانیکه با بیمارستان رازی تماس گرفتم برایم روز دوشنبه وقت گذاشتند. فکر می کردم کارم زود تمام می شود اما وقتی وارد بیمارستان رازی شدم و به بخش لیزر مو مراجعه کردم از تعداد نفراتی که در انتظار نشسته بودند واقعا تعجب کردم. حدود سه ساعت منتظر ماندم تا نوبتم شد. البته کار تکنسین لیزر خوب بود و تقریبا لیزر کل بدن با دستگاه کندلا الکساندرایت یک ساعت و نیم طول کشید. قیمت لیزر کل بدن در بیمارستان رازی تفاوت چندانی با کلینیک های خصوصی ندارد به همین علت تصمیم گرفتم مابقی جلسات لیزر را در کلینیک دیگری انجام دهم چون نمی توانستم هر بار سه ساعت برای انجام لیزر مو در سالن انتظار بنشینم."مشاوره رایگان

نظرات کاربران

 • 1398/11/12
  0 0

  بیمارستان رازی دولتی هست پس چراهزینش فرقی باکلینیکها نداره ؟

  • 1398/11/14
   0 0

   لیزر بیمارستان رازی با هزینه دولتی محاسبه نمیشه

  • 1398/11/24
   0 0

   چرا؟

  • 1398/11/24
   0 0

   چون سرمایه گذار خصوصی داره.

 • 1398/11/22
  0 0

  لطفا قيمت ليزر نواحي مختلف را بنويسيد كه قبل از مراجعه بدونيم چقدر بايد هزينه كنيم .

  • 1398/11/23
   0 0

   سلام تو قسمت "تعرفه" میتونید قیمت ها رو مشاهده کنید.

  • 1398/12/25
   0 0

   سلام قیمت لیزر بیکینی چقدمیشه

  • 1399/01/30
   0 0

   سلام بیکینی با خط بیکینی 90 تومن هستش.

  • 1399/02/27
   0 0

   اگه بیکینی ۹۰ هست پس چرا بیکینی زیربغل ۳۰۰ میگیرن؟!

 • 1399/01/06
  0 0

  اين ليست قيمت هايي ك براي ليزر گذاشتين براي بيمارستان رازيه؟!اخ قيمت تعرفه ك رفتم ديدم ي ادرس ديگ زده بود فرخزاد و....

  • 1399/01/30
   0 0

   سلام نه اسم مرکز لیزر ما کندلاس.

 • 1399/01/22
  0 0

  سلام من 6 جلسه دوره لیزر موهای زائد بادستگاه الکساندرایت رو انجام دادم و دو دوره تجدید 6 ماهه رو هم طی کردم اما بعد این مدت هنوز رشد موهای زائد رو دارم البته که خیلی نازک‌تر شده ولی اکثر موها رشد میکنن ولی کمرنگ تر و نازک تر پوست روشن و موهای مشکی و ضخیم داشتم آیا امکانش هست که همین موهای نازک هم از بین برن یا خیر؟

  • 1399/01/31
   0 0

   سلام رو بدن بعضی افراد ممکنه لیزر بیشتر از این اثر نداشته باشه. میتونید هر 3 یا 4 ماه یکبار برای شارژ اقدام کنید.

 • 1399/01/30
  0 0

  سلام برای افتادگی پلک وپف زیر چشم چه لیزری مناسبه

  • 1399/01/31
   0 0

   سلام برای حل مشکلتون باید با تخصص مشورت کنید.

 • 1399/02/03
  0 1

  سلام این اطلاعات قیمت برای سالهای قبله قیمت لیزر در سال 99 چقدر است لطفا اول قیمت کل بدن را بگویید بعد بیکینی را. متشکرم

  • 1399/02/07
   0 0

   سلام برای اطلاع از قیمت ها به قسمت تعرفه مراجعه کنید.

 • 1399/02/22
  0 0

  سلام ببخشید قیمت تمام بدن که در قسمت تعرفه زده ۳۰۰ تومان برای هر یک جلسه است ؟

  • 1399/02/23
   0 0

   سلام بله

 • 1399/02/23
  0 0

  سلام لیزر خال بکر نیوز چه جور و قیمتش؟

  • 1399/02/23
   0 0

   سلام متاستفانه فعلا دستگاهشو در مرکزمون موجود نداریم.

 • 1399/02/23
  0 0

  سلام،شما بیمارستان رازی لیزر انجام میدید؟

  • 1399/02/25
   0 0

   سلام نه مرکز لیزر ما متفاوته.

 • 1399/02/24
  0 0

  سلام چطور میتونیم وقت بگیریم

  • 1399/02/25
   0 0

   سلام با شماره ی زیر تماس بگیرید. 88561858

 • 1399/02/24
  0 0

  لیزر کل بدن که هزینه هرجلسه300 تومان هست، الکس هستش؟

  • 1399/02/25
   0 0

   سلام بله

 • 1399/02/24
  0 0

  برای لیزر کل بدن باید وقت تلفنی گرفت؟

  • 1399/02/25
   0 0

   سلام بله میتونید با شماره ی زیر تماس بگیرید. 88561858

 • 1399/02/26
  0 0

  سلا‌م‌ تو وضعیت کرونا لیزر انجام میشه؟تو شیردهی مانعی نداره؟

  • 1399/02/28
   0 0

   سلام بهتره حداقل 6 ماه بگذره.

 • 1399/02/27
  0 0

  سلام چرا هیچ ادرسی ندارید؟؟ ادرس مطبتون کجاس

  • 1399/02/28
   0 0

   سلام شهرک غرب هستیم. برای گرفتن نوبت با شماره ی زیر تماس بگیرید. 88561858

 • 1399/02/28
  0 0

  سلام ببخشین لیزرتون هرچندروزانجام میشه منظورچندجلسه وباچندروزفاصله بایدبیایم یاماهانست وکلاچندجلسه کامل بیایم کانلاتضمینی موهاازبین میرن ؟

  • 1399/02/29
   0 0

   سلام حدودا 6 جلسه باید انجام بشه. تا 4 جلسه ی اول هر 30 روز یکبار و جلسات 8-4 هر 45 روز یکبار.

 • 1399/02/28
  0 0

  سلام ببخشین لیزرتون هرچندروزانجام میشه منظورچندجلسه وباچندروزفاصله بایدبیایم یاماهانست وکلاچندجلسه کامل بیایم کانلاتضمینی موهاازبین میرن ؟

  • 1399/02/29
   0 0

   پاسخ داده شد.

 • 1399/02/29
  0 0

  سلام من ي سوال داشتم،براى ليزر ران پا، هزينه هركدام جداگانه 100 هزار تومان است؟!درسته؟!

  • 1399/02/30
   0 0

   سلام خیر، ران هردو پا باهم 100 میشه.

 • 1399/03/02
  0 0

  سلام و روز بخیر در صورت مصرف قرص آهن ، مولتی ویتامین، ویتامینD ، امکان استفاده از لیزر وجود داره و آیا لیزر در این شرایط موثر خواهد بود؟ یا بهتره مصرف این داروها قطع شود؟

  • 1399/03/06
   0 0

   سلام نه نیازی نیست قطع شه.

 • 1399/03/06
  0 0

  سلام ببخشید من۲۲ سالمه صورتم یه کم پره میخام با لیزر چربی هاشو آب کنم میخام ببینم چه روشی سریع تر و بهتره...و چند جلسه است هر چند وقت باید جلسه بعدی رو بیایم و این که قیمت هر جلسه چقد میشه؟

  • 1399/03/07
   0 0

   سلام بهتره با پزشک متخصص مشورت کنید تا بهترین روش رو بهتون معرفی کنن.

 • 1399/03/07
  0 0

  سلام و روز بخیر برای مشورت با پزشک و اولین بار قبل از شروع دورها ،نیاز هست که shave انجام بشه ؟

  • 1399/03/08
   0 0

   سلام روز قبل جلسه ی لیزر بله حتما باید با ژیلت شیو بشه.

نظر خود را درباره مطلب بالا بیان کنید