دستگاه کندلا الکسدستگاههای لیزر موی کندلا سری جنتل پرو Candela Gentle Pro

دستگاههای لیزر موی کندلا سری جنتل پرو Candela Gentle Pro جزو جدیدترین دستگاههای موجود در بازار با هدف حذف موهای زائد هستند که با بهره گیری از تکنولوژی بسیار پیشرفته لیزر موی الکس و یَگ توانسته اند سرعت و دقت بالاتری نسبت به سایر دستگاههای لیزر موی تجاری داشته باشند.


آنچه که موجب شده دستگاههای لیزر موی کندلا به چنین محبوبیتی دست پیدا کنند، توجه به ملاحظات مورد نظر سالن های آرایشی یا مطب های پزشکی به عنوان خریداران دستگاههای لیزر موی Alex و YAG از یک طرف و بیمارانی که به منظور  حذف موهای زائد یا کاربردهای درمانی دیگر قصد استفاده از روش لیزر الکساندرایت یا YAG را دارند؛ از طرف دیگر است.

طبق آخرین تحقیقات انجام گرفته توسط خود شرکت کندلا مهمترین موارد این ملاحظات که در سری جنتل پرو مدل های کندلا الکس و کندلا یگ در نظر گرفته شده اند؛ شامل موارد زیر می شوند:

راحتی بیمار حین انجام لیزر با کندلا الکس یا کندلا یگ

سرعت در رسیدن به نتیجه مطلوب در سری جنتل پرو

احساس امنیت حین استفاده از Candela Alex و Candela YAG

قابلیت استفاده برای پوست های روشن تر با کندلا الکس و پوست های تیره تر با کندلا یگ

نحوه عملکرد ساده و مطلوب دستگاههای لیزر موی کندلا الکس و کندلا یگ

بازده و سرعت مناسب دستگاه Candel Alex و Candela YAG

به حداکثر رساندن ناحیه قابل درمان در یک جلسه با استفاده از Candela Alex و Candela YAG

تنوع کاربرد مخصوصا با لیزر مکس پرو که هر دو طول موج کندلا الکس و کندلا یگ را شامل می شود

اعتبار برند و تضمین قابل قبول به خریدار توسط شرکت کندلا

بهره گیری از علم روز و تکنولوژی پیشرفته در Candela Alex و Candela YAG

خدمات پس از فروش به خریدار توسط شرکت کندلا

با در نظر گرفتن تمام این موارد، تقریبا تمام بیماران اذعان دارند که با انتخاب دستگاه لیزر موی کندلا برای حذف موهای زائد خود بهترین نتیجه را از لحاظ سرعت، کیفیت و دقت گرفته اند. 

اگر شما هم مشتاق به استفاده از دستگاههای لیزر موی کندلا سری جنتل پرو هستید؛ می توانید با دنبال کردن این مطلب با نحوه عملکرد، مزایا و تفاوت های آن با سایز دستگاههای لیزر موی موجود در بازار بیشتر آشنا شوید.

دستگاه لیزر موی زائد

دستگاه لیزر موی زائد، وسیله ای است که با تاباندن نور لیزر پالسی به ریشه مو به طور کامل و دائم آن را از بین می برد. مهمترین انواع دستگاههای لیزر مو در بازار عبارتند از:

- لیزر موی الکساندرایت / لیزر الکس / کندلا جنتل لیز پرو Candela Gentlelase pro

- لیزر موی یگ / کندلا جنتل یگ پروpro  Candela GentleYAG

- لیزر موی مکس/ کندلا جنتل مکس پرو Candela GentleMax

- لیزر موی دیودی Diode

تفاوت اصلی این دستگاهها در ماده ای است که برای تولید نور لیزر از آن استفاده می کنند. هر کدام از این مواد طول موجهای مختلفی را می تابانند و این تفاوت در طول موج کاربرد آنها را برای پوست ها و موهای مختلف تعیین می کند. در ادامه توضیحات بیشتری در این خصوص خواهیم داد.

درباره شرکت کندلا

شرکت کندلا از سال 1970یکی از شرکت های پیشرو با برندی معتبر در تولید دستگاههای لیزر زیبایی و درمانی در آمریکا بوده است که با بهره گیری از خلاقیت و تخصص مهندسان مجرب و درنظر گرفتن اصلی ترین نیازهای مشتری توانسته جایگاه خود را در بازار تثبیت کرده و اعتبار بالایی کسب کند. اصلی ترین شعار شرکت کندلا، تولید دستگاههای ایمن، موثر، پیشرفته، مقرون به صرفه و پرکاربرد است که نیازهای خریداران و بیماران را از هر لحاظ مرتفع کند. شرکت کندلا با بیش از 20 سال سابقه، نمایندگان انحصاری و دفاتر فروش متعددی در سراسر جهان دارد.

دستگاههای لیزر کندلا با نام تجاری جنتل پرو  (Gentle Pro)در سه مدل زیر به بازار عرضه شده اند:

جنتل لیز پرو(GentleLase Pro) با بهره گیری از کریستال الکساندرایت  
جنتل یگ پرو (Gentle YAG Pro) با بهره گیری از کریستال YAG  
جنتل مکس پرو (Gentle Max pro) با بهره گیری از هر دو کریستال 

این دستگاههای لیزر موی زائد کندلا را می توان برای حذف موهای زائد هر ناحیه ای از بدن که مو روی آن رشد می کند؛ به کار برد. البته نواحی مورد درخواست مردان و زنان برای استفاده از لیزر موی کندلا با هم متفاوت است که در ادامه به نواحی پرکاربرد به  همراه مدت زمان تقریبی مورد نیاز برای حذف موی آن ناحیه در هر جلسه اشاره شده است:


۱ صورت ۳۰ دقیقه
۲ گردن و کمر ۳۰ دقیقه
۳ زیر بغل ۲۰ دقیقه
۴ کل بدن ۶۰ دقیقه
۵ پاها ۴۰ دقیقه
۶ بازوها ۳۰ دقیقه
۷ بیکینی ۲۵ دقیقه


دستگاه لیزر موی کندلا مدل جنتل لیز پرو GentleLase Pro یا دستگاه کندلا الکس

لیزر الکس کندلا با نام تجاری GentleLase Pro جزو سریعترین و موثرترین دستگاههای لیزر موی تولید شده توسط شرکت کندلا است که با تاباندن نور لیزر با طول موج 755 نانومتر از طریق کریستال الکسانداریت که طبق آخرین تکنولوژی روز دنیا طراحی شده تقریبا برای عموم بیماران که دارای پوست روشن تا سبزه (نوع پوست I تا III) هستند؛ قابل استفاده می باشد.

دستگاه لیزر کندلا با مدل جنتل لیز پرو یا دستگاه کندلا الکس از میله های کریستالی الکساندرایت با قطر 0.3 تا 0.7 و طول 7.6 تا 10 سانتی متر  به عنوان منبع لیزر یا واسط استفاده می کند. این سیستم لیزری معمولا کاربرد درمانی دارد. لیزر الکس طول موج خاصی از نور را توسط فلش لامپ های پالسی، لامپ های قوس پیوسته یا دیودهای لیزری در طیف فروسرخ (755 نانومتر) ساتع می کند که به آن لیزر نور قرمز نیز می گویند. لیزر الکساندرایت در حالت Q-switched نیز قابل استفاده اند. در برخی دستگاهها تنها دو طول موج را می توان تنظیم کرد درصورتیکه در برخی دیگر طیفی از طول موجها بین 710 تا 820 نانومتر قابل تنظیم کردن است. 

نوری که از دستگاه لیزر کندلا الکس ساتع می شود با نور خورشید یا نور لامپ متفاوت است. نور خورشید و نور لامپ از ترکیب تشعشعاتی با طول موج های مختلف بوجود می آیند درصورتیکه نور لیزر فقط از یک طول موج تشکیل شده است. هر طول موج اثرات متفاوتی روی سطوح مختلف دارد و با توجه به همین خصوصیات لیزرها برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

لیزر کندلا الکساندرایت طول موج کوتاهتری دارد و می تواند موهای زائد را حذف کند. لیزر الکس انرژی در طیف الکترومغناطیسی قرمز تا فروسرخ تولید می کند که میزان تشعتشع آن با افزایش دما افزایش می یابد.

دقت لیزر Candela Alexandriteیا  GentleLase pro به میزانی است که می تواند روی یک سطح مشخص بدون تاثیر گذاشتن روی سطوح دیگر تمرکز کند. این دستگاه برای حذف موهای زائد سطوح وسیع بدن و برای هر نوع پوستی از سفید گرفته تا سبزه کاربرد دارد.

لیزر Candela Alex یکی از جدیدترین دستگاههای حذف موهای زائد در بازار است که تکنولوژی بسیار پیشرفته ای دارد و از انواع دیگر لیزر سریعتر است. این لیزر روی افرادی که دارای پوست روشن و موی تیره هستند بهترین نتیجه را دارد. افرادی که موی خاکستری یا روشن دارند کاندید مناسبی برای این روش نیستند چون حذف موز زائد آنها بسیار مشکل است.

عملکرد لیزر کندلا الکساندرایت یا GentleLase Pro

لیزر حذف موی زائد کندلا الکس با تولید نور لیزر با پالس های طولانی در محدوده طول موج فرو سرخ (755 نانومتر) می تواند با ایجاد حرارت روی فولیکول های مو تاثیر بگذارد. درحقیقت این تکنولوژی براساس خاصیت جذب نور توسط موهای شما طراحی شده است. تفاوت اصلی تمام دستگاههای لیزر موی زائد در طول موج لیزر، مدت پالس ، اندازه لکه لیزر و روش خنک کردن پوست آنها است. این مشخصات مهم است و می تواند روی ایمنی و بازده لیزر مو تاثیر بسزایی داشته باشد.

انتخاب طول موج لیزر، عمق نفوذ نور در پوست و میزان جذب آن توسط فولیکول مو را تعیین می کند. دستگاههای لیزر موی زائد باید نفوذ بسیار عمیقی در پوست داشته باشند تا به فولیکول مو برسند و ریشه مو را بسوزانند.

فاکتور دیگری که در محدوده طول موج موثر است، میزان ملانین موجود در مو است. ملانین اصلی ترین ماده موجود در مو و اپیدرمیز است که نور را جذب می کند. هرچه طول موج بلندتر باشد، میزان جذب آن توسط ملانین کاهش می یابد.

در لیزر کندلا الکساندرایت یا GentleLase Pro جذب انرژی توسط ریشه مو انجام می گیرد. اگر مو، ضخیم و تیره باشد؛ با تاباندن لیزری با انرژی پایین، انرژی کافی را به خود جذب می کند اما برای اثربخشی روی موهای نازک، نیاز به وارد کردن انرژی بیشتری در مدت زمان کوتاهتری است. اکثر دستگاههای لیزری نمی توانند انرژی کافی را در زمان کوتاه تامین کنند. اما لیزر کندلا الکساندرایت GentleLase Pro برخلاف سایر دستگاههای لیزری می تواند تشعشعاتی با انرژی بالا در زمان کوتاه را به طور متناوب ساتع کند.

کاربرد لیزر موی کندلا الکساندرایت

لیزر موی کندلا الکساندرایت با تشعشع نور قرمز با انرژی بالا از طریق کریستال الکساندرایت کار می کند. طول طیف نوری تعیین می کند نور تا چه میزان در پوست نفوذ کند. درصورتیکه لیزر موی کندلا الکساندرایت روی حالت Q-switching تنظیم شود، طیف نور با انرژی بسیار بالا و پالس های کوتاه ایجاد می کند که برای حذف موهای زائد کاملا مناسب است. 

علاوه بر حذف موهای زائد، لیزر کندلا الکس GentleLase pro در موارد زیر نیز کاربرد دارد:

- برداشتن خال

- درمان واریس

- جای بخیه سزارین

- برداشتن تتو

لیزر کندلا الکس توسط ملانین در پوست و فولیکول های مو جذب می شود. این لیزر نفوذ بیشتر و جذب ملانین کمتری دارد. به همین علت می توان آن را روی نواحی وسیعی از پوست با بازدهی بسیار بالا به کار برد. این دستگاه حتی برای برداشتن خالها، میک آپ های دائمی و تتوها نیز کارایی قابل قبولی دارد.

لیزرهای مدرن مانند لیزر Candela Alex همچنین توانایی برداشتن اکثر تتوهای جوهری را با ریسک بسیار کم دارند. لیزر کندلا الکساندرایت GentleLase Pro نیز می تواند به طور قابل توجهی، تتو را کمرنگ کند. کاربرد آن مخصوصا برای برداشت تتوهای سبز و سیاه بسیار مناسب است. جوهر تتو با استفاده از یک طول موج خاص که از پوست عبور می کند و فقط توسط جوهر جذب می شود، انجام می گیرد. جذب مکرر انرژی نور موجب از بین رفتن تتو می شود درنتیجه می توان آن را توسط سیستم های فیلترینگ طبیعی بدن برداشت. با ترکیب درست طول موج نور و تکرار پالس های آن، جوهر با وارد کردن کمترین صدمه به پوست برداشته می شود.

البته از لیزر کندلا الکس به جز کارهای درمانی در صنایعی نظیر حکاکی، علامت گذاری، پوشش فلزات و سرامیک ها نیز استفاده می شود. از برخی انواع لیزرهای الکساندرایت دیودی در سیتومتری جریان خون، میکروسکوپ کانفوکال، شکستن سنگ های کلیه و تشخیص فلورسنس استفاده می شود. این لیزر نیاز به مراقبت چندانی ندارد و درصورتیکه توسط متخصص آموزش دیده به کار برده شود؛ هیچ آسیبی به بیمار نمی رساند. به همین علت تقریبا در تمام سالن های آرایشی از Candela Alex استفاده می شود و هنوز هیچ دستگاه دیگری نتوانسته با هدف حذف موهای زائد به این اندازه مورد تایید FDA باشد. 

مقایسه لیزر کندلا الکس GentleLase Pro با تکنولوژیهای دیگر

- تفاوت لیزر کندلا الکس و IPL

دستگاه لیزر جنتل لیز پرو، بزرگترین اندازه لکه (با قطر 18 میلی متر) را دارد که همراه با خصوصیاتی مانند نفوذ عمیقتر به ناحیه هدف و سرعت بالاتر، کاربرد بیشتر و موثرتری نسبت به دستگاه IPL دارد. اگرچه لیزر الکساندرایت و IPL هر دو از تکنولوژی نوری برای حذف دائم موهای زاند بدن و صورت استفاده می کنند اما در IPL، نور با طول موجهای متفاوت و به صورت پراکنده به پوست تابیده می شود بنابراین شانس جذب شدن نور با طول موج مناسب توسط پوست بسیار کمتر از لیزر کندلا الکس است. چون در لیزر الکساندرایت، اشعه نور متمرکز با یک طول موج مشخص که کاملا توسط فولیکول مو جذب می شود؛ به پوست تابانده می شود، بنابراین لیزر کندلا الکس در عین ایمن بودن بسیار سریعتر و موثرتر از IPL عمل می کند. 

- تفاوت  لیزر کندلا الکساندرایت با لیزرهای دیود

یکی از دستگاههای لیزر قابل مقایسه با لیزر کندلا الکساندرایت که به بازار عرضه شده، لیزر دیود پالسی است که طول موج آن کمی بالاتر از لیزر الکساندرایت است. اما نتایج تحقیقات انجام گرفته نشان می دهد که نتیجه حذف موهای زائد توسط Candela Alexandrite GentleLase pro طی 12 ماه حدود 90% و توسط لیزر دیود حدود 85% بوده است اگرچه بازده این دو دستگاه طی این مطالعه، یکسان براورد شده اما احتمال بروز عوارض ناشی از لیزر برای لیزر دیود حدود 28.9% بوده که در مقایسه با لیزر کندلا الکس (9.5%) بسیار زیاد است. به همین علت لیزر کندلا الکساندرایت همچنان به عنوان ایمن ترین و پربازده ترین دستگاه لیزر شناخته می شود. 

دستگاه لیزر موی کندلا مدل جنتل یگ پرو (Gentle YAG Pro) 

دستگاه لیزر موی کندلا مدل جنتل یگ، پرکاربردترین دستگاه لیزر Nd:YAG در بازار است. لیزر کندلا یگ را می توان با بازدهی بسیار بالا روی پوست های تیره و سبزه استفاده کرد. حتی پوست هایی که برنزه شده اند نیز تا حدودی می توانند با لیزر کندلا یگ، ایمن و موثر درمان شوند. جنتل یگ پرو با تولید نوری در طول موج 1064 نانومتر، چند لکه لیزر، امان تغییر مدت پالس و بهره گیری از سیستم خنک کردن پوست کریوژنی، لیزر موها را به راحتی و با دقت و سرعت بالا انجام می دهد. از Candela Gentle YAG Pro می توان برای حذف دائمی موهای زائد پاها، نواحی مختلف صورت مانند ریش ها یا پشت لب، کمر، شکم و سایر نواحی پوست بنا به درخواست مشتری استفاده کرد. 

کاربرد لیزر کندلا مدل جنتل یگ پرو (Gentle YAG Pro)

بهترین عملکرد لیزر کندلا یگ با طول موج 1064 نانومتر روی پوست های نوع IV تا VI است که پوست های تیره تری هستند. لیزر جنتل یگ پرو یک روش مطمئن برای حذف موهای زائد، درمان رگ های عنکبوتی و  تلانژکتازی (telangiectasia ) روی صورت یا پاهاست. درحال حاضر دستگاههای لیزر کندلا یگ قابلیت ارتقا به شاخص های عملکردی فوق العاده ای را دارند که درمانهای زیبایی را متحول می کند. 

همچنین از لیزر Candela YAG می توان در درمان بیماریهای دیگری مانند حذف ضایعات پوستی سطحی، پوست های آسیب دیده از نور خورشید، برداشتن لکه های کبدی، برداشتن خال و درمان ناهنجاریهای عروقی نیز استفاده کرد.

مقایسه لیزر کندلا یگ با دیگر برندهای موجود در بازار

بهبود عملکرد لیزرهای کندلا یگ با انتخاب بین دو سیستم خنک کننده دینامیک و با کیفیت کندلا (DCD) یا خنک کننده های هوای تنظیم دستی (ACC) امکان پذیر است. سیستم خنک کننده ACC قادر است جریان هوای شدیدی را در دمای مشخص روی ناحیه مورد نظر بدمد و سیستم خنک کننده DCD نیز می تواند یک جریان خنک از کریوژن را چند میلی ثانیه قبل و بعد از تابش لیزر روی محل مورد نظر اسپری کند. قابلیت انتخاب این سیستم های خنک کننده در Candela Gentle YAG Pro این دستگاه را نسبت به دیگر لیزرهای یگ متمایز می کند. 

دستگاه لیزر موی کندلا مدل جنتل مکس پرو (Gentle Max pro)

دستگاه لیزر موی کندلا مکس یک سیستم درمانی – زیبایی ترکیبی است که می توان آن را به عنوان موثرترین و سریعترین دستگاه لیزر موهای زائد معرفی کرد. امکان تنظیم هر دو فرکانس و طول موج سیستم الکساندرایت و YAG با اندازه لکه لیزر 18 میلی متری این دستگاه را از لحاظ سرعت، دقت و کارایی بی رقیب ساخته است. 

با سیستم چند طول موجی لیزر جنتل مکس پرو می توان نواحی وسیعتری از بدن بیمار را با یک دستگاه طی یک جلسه درمان کرد. به علت اندازه بزرگ لکه لیزر کندلا مکس، سرعت و کارایی این روش فوق العاده است. با خرید لیزر کندلا جنتل مکس پرو درحقیقت دو دستگاه کندلا الکس و کندلا یگ را با تمام قابلیت هایشان در اختیار خواهید داشت. با ترکیب این دو تکنولوژی در یک دستگاه، می توان موهای زائد روی تمام انواع پوست ها ( I تا IV) را فقط با تنظیم درست طول موج روی حالت الکساندرایت یا YAG به راحتی از بین برد. ایمنی، سرعت، کارایی، دقت، ظرافت، قدرت و طراحی Candela Max Pro رضایت کامل خریداران و بیماران را به طور کامل جلب کرده است. 

لیزر کندلا مکس، آخرین تکنولوژی عرضه شده به بازار در زمینه لیزرهای مورد استفاده در حذف موهای زائد است که می تواند لیزر را با هر دو طول موج 755 نانومتر و 1064 نانومتر در یک دستگاه تولید کند. علاوه بر طول موج،  اندازه لکه لیزر Candela Max نیز قابل تنظیم است به همین علت سیستمی انعطاف پذیر، باعملکرد بالا و ایمن را از همه لحاظ در اختیار کاربران قرار می دهد. 

مقایسه لیزر کندلا مکس با سایر برندها

احتمال دارد که در بازار مدلهای دیگری به جز لیزر کندلا مکس موجود باشند که بتوانند چندین طول موج تولید کنند اما به جرات می توان گفت که هیچکدام، دقت، کارایی، سرعت و انعطاف پذیری Candela Gentle Max Pro را ندارند. کاربران حرفه ای لیزر مو کاملا این تفاوت ها را تشخیص می دهند. یکی از تفاوت های ظاهری و کاربردی لیزر کندلا مکس با سایر برندها، وجود صفحه نمایش لمسی برای تنظیم گزینه های مختلف هنگام لیزر کردن است. راهنمای کندلا جنتل مکس پرو، تمامی گزینه های موجود در دستگاه را به طور کامل توضیح داده و متخصصان به راحتی می توانند با راهنمایی آن از تمامی امکانات لیزر کندلا مکس فقط با لمس گزینه ها روی تاچ اسکرین بهره ببرند. در لیزر کندلا جنتل مکس پرو نیز مانند لیزر Candela YAG امکان انتخاب سیستم خنک کننده DCD (خنک کردن با کریوژن محافظ) یا ACC (خنک کردن با هوای سرد) به منظور تامین راحتی هر چه بیشتر برای بیماران وجود دارد. 

کاربرد لیزر کندلا مکس یا جنتل مکس پرو (Gentle Max pro)

لیزر Candela Max را می توان برای حذف موهای زائد، ضایعه های پوستی سطحی، رگ های عنکبوتی و رگهای روی صورت، واریس پاها، لکه های قرمز روی پوست، خال لکه شرابی، تلانژکتازی (telangiectasia ) ،  دریاچه وریدی، چین و چروک، عفونت قارچی ناخن (Onychomycosis )، همانژیوم (Hemangioma) ، موهای زیرپوستی، جوش های بعد از اصلاح و آکنه روزاسه به کار برد. 

با خرید لیزر کندلا مکس دیگر نیازی به خرید چندین دستگاه لیزر به منظور انجام لیزر زیبایی یا درمانی ندارید. لیزر Candela Max به منظور دستیابی به حداکثر رضایت مشتریان و موفقیت عملکرد آنها طراحی شده است. 

مزایای لیزر کندلا سری جنتل پرو 

- کارایی فوق العاده لیزر های کندلا سری جنتل پرو از حذف موهای زائد گرفته تا درمان واریس رضایت پزشکان و بیماران را به طور کامل جلب کرده است. 

- افزودن قابلیت اسپری کردن کریوژن به منظور خنک کردن ناحیه لیزر شده از مزایای لیزر کندلا الکس، کندلا یگ و کندلا مکس است.

- احساس درد کمتر، سرعت بالاتر، بازدهی بیشتر از ویژگی های قابل توجه لیزر موی کندلا است. 

- از دیگر مزایای استفاده از لیزر موی کندلا سری جنتل پرو، کاهش تعداد جلسات مورد نیاز برای تکمیل دوره حذف موهای زائد و امکان طولانی تر کردن فاصله بین جلسات است. 

- امکان انتخاب اندازه لکه های لیزر (6، 8، 10، 12، 15 و 18 نانومتر) توانایی و تاثیر لیزر موی کندلا سری Gentle Pro را به طور چشمگیری افزایش می دهد. 

- وجود صفحه نمایش لمسی برای تنظیم عملکرد دستگاه و قابلیت استفاده از دو سیستم خنک کننده DCD و ACC از دیگر مزایای متمایز کننده لیزر موی کندلا سری Gentle pro نسبت به سایر رقباست.

- لیزر موی کندلا سری جنتل پرو بیش از دو دهه است که با موفقیت در صنعت لیزرهای زیبایی و درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل عملکرد آن در حذف موهای زائد و درمانهای دیگر کاملا تضمین شده است. 

- بسیاری از مشتریان به دنبال خرید لیزرهای دست دوم کندلا هستند چون این لیزرها به سرعت و به راحتی تعمیر شده و مجددا قابل استفاده اند. اما هنگام خرید این دستگاهها باید دقت لازم را در خصوص اصل بودن آنها با توجه به مارک حک شده برند CANDELA داشته باشید. البته چون تشخیص دستگاههای اصل و تقلبی حتی توسط متخصصان نیز بسیار مشکل است توصیه می شود که خرید لیزر کندلا را فقط از نمایندگی های مجاز آن انجام دهید.

- لیزر کندلا سری Gentle Pro جزو سه دستگاه برتر مورد تایید FDA است.

محدودیت های لیزر موی کندلا سری جنتل پرو

- یکی از محدودیت های لیزر کندلا، عدم امکان استفاده از آنها روی پوست های برنزه شده است. چون احتمال از بین رفتن رنگدانه ها و سوزاندن پوست در این حالت بسیار افزایش می یابد.

- با وجود پیشرفت در تکنولوژی لیزر موهای زائد، هنوز هیچ سیستمی اختراع نشده که بتواند جلوی رشد موها را در کل طول زندگی افراد بگیرد. بنابراین حتی با استفاده از لیزر موی کندلا سری جنتل پرو نیز امکان رشد مجدد موها و نیاز به انجام مجدد لیزر مو در مدتی بسیار طولانی حدود یک سال وجود دارد. البته باید به این نکته نیز توجه کنید که موهایی که مجددا رشد می کنند بسیار نازک تر و کمرنگ تر از موهای طبیعی خودتان هستند و لیزر مجدد آنها بسیار راحت است. 

- با وجود در نظر گرفتن تمهیدات مختلفی مانند سیستم های خنک کننده DCD و ACC و استفاده از ژل ها یا کرم های بی حس کننده پیش از شروع لیزر، همچنان بروز عوارضی مانند احساس درد، قرمزی، تورم، در موارد نادر کبودی و لکه های تیره در مراحل اولیه لیزر اجتناب ناپذیر است. بنابراین با مشاهده این علائم مخصوصا در جلسه اول لیزر مو نگران نشوید، تمام علائم خودبخود پس از چند روز از بین می روند و با تکرار جلسات لیزر و نازک تر شدن موها، این عوارض نیز کاهش می یابند. 


مشاوره رایگان